18 lutego 2016

Suprajsik ^^

Heyo ^^
Przepraszam, że ostatni post był taki krótki, ale pisałam go na telefonie i po prostu chciałam się do Was odezwać :) Dzisiaj mam dla Was niespodziankę ^^ To o czym mówiłam już dawno. Odważyłam się napisać do mojej ulubionej blogerki z prośbą o wywiad i wiecie co? Zgodziła się!!! :D :D :D Byłam strasznie szczęśliwa i kilka dni temu przysłała mi odpowiedzi :) Wiecie kto to? Oliwia Kownacka - http://yolooliwkaa.blogspot.com/ Czytajcie ^^ :

Elena: Czy przed założeniem bloga myślałaś o tym długo, czy była to raczej spontaniczna decyzja?
Oliwia: Przed założeniem tego bloga miałam już 3 inne gdy byłam młodsza, ale zawsze po kilku miesiącach je usuwałam. Tym razem myślałam już dłużej o założeniu bloga, ale chciałam to zrobić gdy będę starsza,ale choroba jednak przyspieszyła jego stworzenie.


E: Wiem, że lubisz gotować i piec, czy gotujesz czasem obiady, czy kolacje dla swojej rodziny?
O: Tak,bardzo często. Mam lekcje indywidualne,więc dużo czasu wolnego spędzam w domu i wtedy z przyjemnością wymyślam jakieś dania i je przygotowuję. Mój brat zawsze powtarza,że to źle,że gotuję,bo jest to takie dobre,że nie mogą przestać jeść :D

E: Czy miałaś kiedyś chwilę zwątpienia, co do swojego bloga? Chciałaś go np. usunąć, zawiesić itp.
O: Prowadzę bloga dość krótko,więc jeszcze nie miałam chwili zwątpienia. Mam wsparcie czytelników i mam dla kogo pisać. Tak łatwo się nie poddam ;D


E: Ulubiony kolor?
O: Zdecydowanie biel,róż oraz mięta. Mój pokój pełen jest rzeczy wyłącznie w tych kolorach. Jedna jeśli chodzi o ubrania to kocham zestawienie bieli i błękitu. Są to takie nieskazitelne kolory :)


E: Gdybyś mogła wybrać sobie jeden, kraj który chciałabyś odwiedzić, nie zważając na pieniądze, czas, porę roku itd., to  jaki byłby to kraj?

O: Oczywiście, że Chiny lub Japonia.  Są bardzo daleko więc wątpię, żebym mogła tam pojechać. Chciałabym zobaczyć życie tamtejszych ludzi,zjeść ich miejscowe jedzenie oraz poczuć panujący tam klimat.


E: Wolisz wieś, czy miasto?
O: Mieszkam w dość dużej wsi i jest Ok, ale w mieście jest więcej sklepów, miejsc rozrywki oraz szkół. Za to w mieście jest większy wandalizm i niebezpieczeństwo. Oceniam je tak po równo,lecz gdybym miała mieszkać w bardzo małej wsi to wybrałabym miasto.

E: Gdzie chciałabyś mieszkać?

O: Patrząc na studia lub pracę to w jakimś większym mieście. Studiować chcę w Bydgoszczy więc raczej dojeżdżać będę z mojej rodzinnej miejscowości,ale pracować chciałabym w większym mieście np. Poznań,Toruń może ewentualnie Bydgoszcz. Bardzo podobają mi się inne miasta tj.Gdańsk,Warszawa czy mój ukochany Kraków,ale chcę być jak najbliżej mojej rodziny.

E: Piszesz posty, kiedy najdzie Cię ochota, czy masz wyznaczone dni pisania?

O: Na początku miałam określone dni, lecz teraz dodaje je wtedy gdy wiem, że będę miała czas odpowiedzieć na komentarze oraz gdy jestem w domu, a nie w szpitalu. Staram się dodawać 2 posty tygodniowo :)


E: Jaki był najmilszy (wobec Ciebie) komentarz, jaki kiedykolwiek przeczytałaś?
O: Było wiele takich komentarzy typu "Jesteś dzielna", "Podziwiam Cię" czy "Zarażasz energią". Czytając wszystkie te komentarze uśmiecham się i widzę, że warto robić to co robię, i że innym to się podoba.Cieszę się, że mogę liczyć na czytelników !

E: Jeśli nie masz ochoty to oczywiście nie mów, ale jaki był najgorszy komentarz w twoją stronę, jaki kiedykolwiek przeczytałaś?
O: Był to komentarz na samym początku bloga gdy pewna dziewczyna napisała mi, że założyłam bloga tylko po to by wymuszać swoją chorobą wyświetlenia. Napisała ona, że też kiedyś chorowała i się tym nie chwali (jak by było czym się chwalić) . Jakoś szczególnie mnie to nie ruszyło, ale zastanawiało mnie o co jej chodzi. W blogu nie ważne są wyświetlenia, tylko czytelnicy, którzy chcą go czytać. Gdy blog im się nie spodoba po prostu nie będą tego robili, takie jest moje zdanie.

E: Jak długo czekałaś na pierwszych obserwatorów, pierwsze komentarze?

O: Nie długo pierwszy komentarz pojawił się chyba po 5 minutach, a obserwacja jakoś po 10 minutach. Potem poszło bardzo szybko, aż mam już 305 obserwacji ♥ 


Jak Wam się podoba? ^^ Bardzo serdecznie polecam jej bloga :) Co do ostatniej odpowiedzi - czemu ja tak nie mam? :( :D
Znajdź siebie w moim świecie ;)
eLena 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz